מועדון בת מצווה למסיבת בלתי נשכחת.
 

כל הורה מתרגש כאשר ילדיו מגיעים למצוות. אין אמא שלא מזילה דמעה כאשר רואה את ביתה הקטנה הופכת מילדה לנערה. עבור הילדה זהו לא עוד שלב בחיים, עכשיו כשהיא נערה היא עוברת תהליך התפקחות, הכרה עצמית ופיתוח אישיות.
 

הרגע הזה בו היא גדלה הוא סיבה מצויינת למסיבה. אירוע בת מצווה נערך פעם אחת בחיים ונחקק בזיכרון לעד. כל הורה ירצה לראות את ילדתו מאושרת ביום ההולדת שלה, לכן יעשו כל שביכולתם כדי להגשים זאת. בעבר התמודדו ההורים עם דילמה האם לחגוג את בת המצווה באירוע משותף למשפחה וחברים או האם למעשה לחגוג בשני אירועים נפרדים. היום התשובה היא ברורה וחד משמעית - יש אירוע למשפחה ויש את הבת מצווש הגדולה. אירוע למשפחה לרוב חוגגים במסעדה או אולם קטן אך החגיגה הגדולה היא עם החברים לכיתה. כדי להפוך את חגיגת בת המצווה עם החברים לאירוע ססגוני ובלתי נשכח ההורים יוצאים במסע אחר מועדונים לבת מצווה במרכז עד שמוצאים את המקום המתאים ביותר תוך מתן דגש על מיקום המועדון.

רוב ההשקעה הכספית היא למעשה באטרקציות הרבות אשר משלבים באירוע הגדול. תחילה יש לבחור את מועדון הבת מצווה המושלם עבור חגיגה מקפיצה וחד פעמית. חשוב להקפיד על בחירת מועדון בת מצווה בהתאם למיקום מגורי הילדים. הרי ברור שאם אתם גרים באזור השפלה לא תחגגו באזור השרון.
 

לעומת זאת אם אתם גרים בשרון תוכלו להתרשם ממועדון מיי פלייס ברעננה המיועד למסיבות בת מצווה ובר מצווה. כך שאם אתם מחפשים מועדון לבת מצווה במרכז - מיי פלייס הוא המקום שלכם.

כל חגיגה במיי פלייס הופכת לצבעונית ומקפיצה זאת באמצעות עיצוב המועדון והאטרקציות הבלתי נגמרות המשולבות בכל אירוע. מיי פלייס מספקת לכל אירוע : מערכת מוסיקה מתקדמת, תאורה מיוחדת, מכונות אינרטקטיביות וכמובן גם קונסולות משחק. אם אתם מחפשים מועדון בכפר סבא תוכלו לבקר ולהתרשם מהמיי פלייס.

אחרי שהתרוצצתם בין מועדונים לבת מצווה במרכז - הגיע הזמן לדאוג לפרטים נוספים באירוע.

אין בת מצווה בלי צילומי בוק - זו הפעם הראשונה שהילדה מרגישה נערה, לבושה בגדים חגייגים, מתאפרת והופכת בוגרת, מצטלמת בשלל פוזות ומרגישה ילדה גדולה. השלב הבא הוא בחירת התקליטן - האיש אשר אמון על המוזיקה המקפיצה. את שאר הפרמטרים השאירו לנו במיי פלייס ונהפוך את האירוע שלכם למושלם.
 

מלבד ארועי בת מצווה, מיי פלייס הוא מקום המתאים לשבת חתן ואירועים נוספים.
לפרטים התקשרו: 073-7588266
 

073-7588266