שילוב גימיקים במועדון בת מצווה - לאירוע מהנה!

 

לא משנה באיזה מועדון בת מצווה אתם חוגגים - כל המועדונים לבת מצווה בכפר סבא, הרצליה ועוד מציעים שלל אטרקציות. כמעט בלתי אפשרי לערוך היום מסיבה במועדון בכפר סבא או רעננה ללא גימיקים. כמובן שהגימיקים הם טרנד המלווה כל אירוע בכל מועדון, לא רק במועדונים באזור השרון אלא גם בשאר רחבי הארץ. לכן מועדון בכפר סבא ומועדון בהרצליה מציעים לכם אטרקציות שונות אשר כל אחת מהן משדרגת את בת המצווה בדרך שלה.  מועדון בת מצווה ברעננה - מיי פלייס מציע לכם שתי חבילות הכוללות אטרקציות שונות - בין האפשרויות תמצאו:

 

להקת ג'מייקה – בתופים ושופרות והפעלה מרתקת באמצעות תופים - זהו גימיק הגורם לכל ילד לקחת חלק פעיל בחגיגת בת המצווה של בתכם.


בת מצווה במועדון לא חייבת להיות רק מוסיקה וריקודים, כדי שיהיה עניין והילדים לא יפסיקו לדבר על האירוע כדאי לשלב אטרקציות מיוחדות - להקת ג'מייקה היא אחת מהן.

הקלטת שיר באולפן מקצועי - כל כלת בת מצווה צריכה להיות מסמר הערב - הרי זו החגיגה שלה. לצד כניסה ייחודית בלימוזינה או על עגלת נסיכה - רצוי לשלב הקלטת שיר, כאשר הנערה מבצעת שיר מיוחד, כל תשומת הלב מופנית אליה ורבים מופתעים מהביצוע.

 

צילום מגנטים למזכרת - היום כל אירוע ולא רק כזה הנערך במועדון בת מצווה כולל צילום מגנטים. צילום מגנטים הוא גימיק מקובל היום בכל אירוע, המוזמנים נהנים מצילום אישי ומזכרת שימושית מהאירוע. המסגרות המעטרות את התמונה כמובן יזכירו לכולם את האירוע בו התמונה צולמה וכמה נהנו.

 

דוכני מזון - אוכל הוא חלק בלתי נפרד מהאירוע בין אם מדובר במועדון בת מצווה לילדים או בין אם לאולם אירועים מפואר לחתונה. לכן, אצלנו במיי פלייס תוכלו לשלב דוכנים שכל ילד אוהב כמו דוכן שערות סבתא, מפל שוקולד, צ'יפס חם, המבורגר + נקניקיות ועוד דברים טובים.

 

כמובן שיש במועדונים לבת מצווה במרכז ובייחוד במיי פלייס - עמדות משחק ניידות כמו סימולאטורים ועמדות אקס בוקס ופלייסטיישן - להנאה מקסימאלית.

חשבו טוב כשאתם בוחרים מועדון לבת מצווה איזה גימיקים תרצו לשלב באירוע. הרי מלבד היותה של בתכם נסיכה ליום אחד אתם תרצו שהאירוע ייזכר כחוויה בלתי נשכחת. חשוב לזכור כי בשנה בה בתכם חוגגת בת מצווה עוד עשרות מחברותיה מזמינות את אותם הילדים לחגיגת בת המצווה שלהן.


לכן, כדי להיזכר כטובים והמהנים ביותר - שלבו את האטרקציות המיוחדות, מהנות שגורמות לילדים לקחת חלק פעיל באירוע.


 

073-7588266