בר/ בת מצווה- 3 סיבות לחבור במועדון


הילדים גדלו ומגיעים סוף סוף להחלטה, לחגוג את טקס הבר/ בת מצווה במקום המתאים. לפעמים ילדים דווקא רוצים לחגוג את האירוע המיוחל באולם אירועים,
מה שלא בטוח מתאים לאותם ילדים. אווירת האירע של אולם אירועים נראית
מאד "מבוגרת" בדיוק לאווירה שניתן למצוא במועדון אירועים ועל זה נדבר במאמר.

 

האווירה. 

מועדון בת מצווה הוא מועדון שמיועד במיוחד לאירועים המתאימים לגילאי 12-13.
כול מועדון כזה יודע בדיוק מה הילדים אוהבים, איזה סוג מוזיקה הם אוהבים לשמוע, איך האווירה אמורה להיות באולם, באיזו תאורה להשתמש ועוד. כשמדובר על אירועים באולמות אירועים מדובר בעצם על אירוע יוקרה, אירוע יוקרה יש בו אווירה יותר " מבוגרת" כמו שרשמנו מקודם ואירוע כזה אינו בהכרח מתאים לילדים.
האווירה מתבטאת גם בסוג המוזיקה הנשמעת במועדון, גם בסוג התאורה וגם בסוג האטרקציות.

 

משחקי וידאו.

אחת האטרקציות היותר פופולאריות שיש בקרב הילדים היא משחקי וידיאו. כולנו זוכרים בתור ילדים משחקי וידיאו כמו מירוצי המכוניות, טקן או סתם עוד משחק וידיאו לא מוכר. אטרקציה של משחקי וידיאו ומשחקי שולחן בעצם נותנת עוד פעילות לילדים לכול אותם ילדים שלא באמת אוהבים לרקוד. באולם אירועים הילדים שלא אוהבים לרקוד מוצאים את עצמם רק יושבים בצד ולא פעילים ורק רוצים שהארוע ייגמר, בבת מצווה של הבת שלך כולם יהנו בשביל שכולם יזכרו את הבת מצווה שלה בזכות זה שיחגגו במועדון בת מצווה ולא באולם אירועים.
 

 

עלויות

אומנם נושא העלויות לא נוגע בכלל לילדים עצמם אך הוא כן נוגע אליכם ההורים שרוצים להביא לילד שלכם יותר בפחות כסף, ידוע כי באולם אירועים יכולים להגיע לסכומים של 50 דולר, עלויות מטורפות למספר מצומצם יחסית של אורחים, במועדון בר/ בת מצווה הילד שלכם יוכל להזמין את כול השכבה לחגוג את האירוע שלו, באולם אירועים הילד שלכם בקושי יוכל להזמין -5 אנשים, וכול זה בגלל העלויות.

 

האטרקציות, המוזיקה. כמות הילדים שבאים לחגוג, עם כול אלו חוגגים את האירוע של ילדכם בצורה המהנה ביותר וכול הילדים יהנו. כך יזכור הילד שלכם את האירוע וכך גם אתם ההורים.

אצלנו במועדון דה בוקס יודעים בדיוק איך לערוך אירועים לילדים. אטרקציות ומוזיקה
אצלנו בדה בוקס הילדים נהנים באמת.

 

  


 

 

073-7588266